INFLUENCE MEDIA verslui – tai individualūs influencerių komunikacijos sprendimai Jūsų prekės ženklui. Mes suprantame, ko reikia verslui ir žinome, kaip to pasiekti, todėl siūlome šias paslaugas:

Komunikacijos strategijos kūrimas – įsiklausysime į Jūsų poreikius ir pasiūlysime tinkamiausius influencerius, kurie efektyviausiai pasieks prekės ženklo tikslinę auditoriją. Žinodami influencerių stipriąsias puses, sudarysime komunikacijos strategiją bei planą maksimaliems kampanijos tikslams įgyvendinti.

Turinio kūrimas – kartu su influenceriais vykdysime komunikacinio turinio parengimą, derinsime detales. Pasirūpinsime, kad turinys būtų kokybiškas, išsiskirtų kūrybiškumu bei atitiktų Jūsų lūkesčius.

Rezultatų statistikos stebėjimas ir pateikimas – visos influencerių kampaniijos metu stebėsime statistiką, o jai pasibaigus pateiksime rezultatų suvestinę, pastebėjimus bei pasiūlymus tolimesniems veiksmams.

Sklandžios kampanijos eigos užtikrinimas – vykdysime influencerių kampanijos stebėjimą, numatysime ir reguosime į nesklandumus bei užtikrinsime, kad viskas vyktų pagal numatytą planą.